Uw steun stopt het opdringen van seksualiteit aan kinderen!
De verkiezingen van 29 oktober naderen snel. Elke dag dat er niets gebeurt, groeit de kans dat kinderen op scholen en in kerken worden blootgesteld aan seksuele indoctrinatie. Scholen krijgen invallen van Onderwijsinspectie. Zondagsscholen komen in het vizier. Alles om ons te dwingen tot het onderwijzen van lhbt aan onze kinderen en kleinkinderen!
En dit gaat GroenLinks-PvdA en D66 nog niet ver genoeg. Zij willen na de verkiezingen nóg meer dwang.
Als we nu niets doen, zal het verboden worden om kinderen te leren wat Gods bedoeling is met seksualiteit en gezinsleven. Onze kinderen zouden opgroeien in een samenleving waarin traditionele waarden systematisch worden uitgehold.
U kunt dat stoppen. Met uw gift zetten we advertenties in om duizenden nieuwe medestanders te bereiken en de lijsttrekkers te laten weten: kinderen verdienen veilige opvoeding.
Het begin hebben we. Door de acties van Gezin in Gevaar spreken PVV, FVD en BBB zich uit tegen het opdringen van seksualiteit aan kinderen.
Nu moeten over de andere partijen overstag! Maar dat kan alleen met uw steun.
Helpt u vandaag met een donatie, dan werven we met betaalde advertenties nieuwe medestanders. We mobiliseren Nederlanders massaal tegen de genderindoctrinatie op scholen en de ondermijning van de godsdienstvrijheid.
Help vandaag met een gift en maak in deze verkiezingstijd het verschil.
Wacht alstublieft niet, want de verkiezingen zijn dichtbij: 29 oktober!
Elke euro bereikt 10 nieuwe medestanders. Samen zorgen we dat de overheid luistert en dat kinderen beschermd blijven. Geef uw donatie op in deze beveiligde omgeving:
€2.715 opgehaald. Help ons de benodigde €20.000 op te halen!